Spilková se připojí k Philu Mickelsonovi, Stacy Lewis a Paulu Dunneovi. Stane se tak čtvrtou brand ambasadorkou KPMG na světových i tuzemských golfových hřištích.

Director, Marketing and Communications

KPMG Česká republika

Kontaktovat

Související

KPMG Česká republika dnes oznámila dohodu o spolupráci s českou golfovou profesionálkou Klárou Spilkovou. Jedenadvacetiletá hráčka z Prahy, historicky nejmladší účastnice evropské tour, se připojí k pětinásobnému vítězi turnajů série major Philu Mickelsonovi, dvojnásobné vítězce LPGA turnajů série major Stacy Lewis a nadějné irské hvězdě Paulu Dunneovi. Klára bude jako čtvrtá globální ambasadorka značky KPMG nosit čepici s logem KPMG na turnajích Ladies European Tour a na dalších golfových událostech, kterých se v průběhu roku účastní po celém světě. Logo bude umístěno na přední straně pokrývky hlavy.

V rámci své amatérské kariéry Klára vyhrála řadu významných turnajů, v letech 2009 a 2010 byla vyhlášena Hráčkou roku České republiky. V roce 2010 si jako stálá členka českého národního týmu připsala vítězství na International Championship of Austria a Junior Championship of Germany. Nad rámec těchto úspěchů si Spilková zahrála Junior Solheim Cup, kde bojovala o vítězství s týmem Evropy.

Zlomový okamžik pro Kláru nastal v roce 2010, kdy teprve jako šestnáctiletá získala hráčskou kartu na Ladies European Tour. Stala se tak nejmladší účastnicí v novodobé historii této soutěže. Hned v následujícím roce byla Klára zařazena mezi nejlepších 5 hráčů v rámci Rolex Rookie of the Year. Během svého působení v nejvyšší ženské evropské soutěži se umístila 13krát v TOP 10. Sezónu Ladies European Tour v roce 2015 ukončila jako jednadvacátá.

Momentálně Klára zastává 41. místo z celkových 60 hráček nominovaných na Olympijské hry v Riu.

“Úspěchy Kláry sleduji již řadu let a jsem nadšen, že v rámci světového golfu bude reprezentovat nejen naší zemi, ale i značku a hodnoty KPMG. Během 25letého působení KPMG v České republice jsme dali prostor řadě talentovaných mladých lidí, a tímto partnerstvím v trendu pokračujeme.”

Jan Žůrek

Řídící partner, KPMG Česká republika

“Spolu s Paulem Dunnem jsme jedinými zástupci evropského kontinentu, kteří se připojí k Philu Mickelsonovi a Stacy Lewis v rámci globální spolupráce s KPMG. Jsem hrdá na to, že mohu reprezentovat KPMG na turnajích Evropské tour a věřím, že díky této spolupráci získám řadu nových zkušeností.”

Klára Spilková

Klára Spilková triumfovala na turnaji Ladies European Tour

Klára Spilková se 16. dubna stala první českou golfistkou, která zvítězila na turnaji nejvyšší profesionální kategorie.